O nas
Jak tworzymy projekty?

Czym się zajmujemy?.

W Aries Web Design zawsze stawiamy na jakość i satysfakcję naszych klientów. Przed rozpoczęciem pracy nad stroną internetową dla Państwa dokładnie analizujemy potrzeby i wymagania, aby mieć pewność, że ostateczny rezultat będzie spełniał Państwa oczekiwania. Nasi specjaliści od działań SEO, programowania i projektowania graficznego wspólnie z Państwem opracują najlepsze rozwiązania i strategie, aby strona była funkcjonalna, estetyczna i skuteczna w promocji Państwa firmy w internecie.

Jako osoba cechująca się wysoką komunikatywnością i zrozumieniem potrzeb swoich klientów, jestem w stanie w pełni sprostać każdemu wyzwaniu w Aries Web Design. Moja wiedza i doświadczenie pozwala mi oferować najlepsze rozwiązania, a moja zdolność do słuchania i współpracy z klientem gwarantuje, że każdy projekt będzie przebiegał bezproblemowo.

Jeśli jednak zdarzy się coś, czego nie jestem w stanie samodzielnie wykonać, mogę polegać na swoim silnym zespole fachowców IT w Aries Web Design, w skład którego wchodzą: programiści, graficy, copywriterzy, specjaliści od SEO i pozycjonowania oraz wspaniałe osoby od Social Mediów. Razem tworzymy zgrany zespół, który jest w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem i zapewnić sukces każdemu projektowi.

 

Z poważaniem
Zespół Aries Web Design

Rozmowa .

Rozmowa telefoniczna i umówienie spotkania z klientem osobiście lub online.

Zebranie informacji .

Zebranie informacji o specyfice branży klienta jest kluczowe dla naszej firmy podczas tworzenia projektów. W tym celu przeprowadzamy wyczerpujące rozmowy i spotkania z naszymi zleceniodawcami, aby uzyskać jak najwięcej informacji na temat ich potrzeb i oczekiwań. Te informacje pozwolą nam na wycenę projektu i ustalenie czasu jego realizacji. Dzięki temu nasz klient może być pewny, że jego projekt zostanie zrealizowany zgodnie z jego wymaganiami i w uzgodnionym czasie.

Projekt .

Przedstawienie klientowi projektu strony www, która znajduje się na adresie testowym, zebranie dalszych wytycznych i ich wdrożenie.

Gotowy produkt .

Akceptacja produktu przez klienta, jego publikacja i rozpoczęcie promocji.

Obsługa .

Obsługa i wsparcie po zakończeniu projektu, aby
zapewnić klientowi długoterminową satysfakcję.

Zbudujmy wspólnie twój
wizerunek w internecie!